Master Profi Training – 2 dny

Smart detailing University je světovou špičkou v oblasti výuky Car Detailingu. Všichni naši lektořii byli v Americkém Los Angeles kde se důkladně podrobily kompletní výuce látky a výuce jak naučit studenty kvalitním dovednostem.

O čem je tento trénink?

Na základě velký požadavků z řad lidí jsme pro vás společně s USA S.D.U program vytvořili speciální dvou denní kurz/trénink ve kterém je zahrnuta kompletní výuka jak se správně postarat o auto. Tento dvoudenní kurz obsahuje tři víkendové tréninky: basic, buffing a master dohromady a během dvou dnů vám lektor ukáže například jaké jsou správné mytí techniky, jak se pracuje s leštičky na odstraňovaní hologramů nebo jaký je rozdíl mezi Glaze a keramikou.

Obsahem dvoudenního tréninku je:

1. Den:
  • Teoretická část o problematice Detailingu 40minut
  • Praktická část na voze studenta nebo připraveném vozidle:
  • Mycí technika
  • Dekontaminace laku
  • Čištění rámů dveří
  • Čištění motorového prostoru
  • Detailing exteriéru
  • Kompletní čištění a impregnace interiéru
  1. Den:
  • Teoretická část o korekci laku 40minut
  • Praktická část na kapotách
  • Praktická část na přistaveném voze
  • Ukázka aplikace glazé a sealentů
  • Ukázka rozdílů ochran pro vůz
  • Finální ochrana celého vozu

Oba dny výuka začíná v 9:00 a končí 15:30

Celý trénink je postaven na platformě DIY (přeloženo “ Udělej si to sám “) tady stejně jako víkendové tréninky, všichni studenti jsou vedeny k výuce tak aby kolektivně pracovali a všechen čas vložili do toho co je nejvíce baví.

Co můžeme garantovat?

Po ukončení dvoudenního tréninku všichni studenti mohou začít okamžitě využívat nabyté vědomosti pro profesní nebo hobby účely bez omezení. Každý student od nás obdrží Certifikaci o promoci a veškeré manuály, sloužící k výuce a dalšímu výběru doporučené i užívané technologie během celé výuky.

Cíle

Naše Certifikované školicí středisko Smart Detailing University se snaží předat všem studentům ty nejnovější způsoby pro provedení a vykonání profesionální práce vedoucí k hobby využití nebo založení své vlastní životní. Tento dvoudenní trénink může být právě startem pro kvalitní obživu založené na vlastní zábavě a smyslné práci. Však hlavním cílem je nastavit kvalitní služby konečnému spotřebiteli aby sám dokázal rozeznat kvalitní detailingové centrum od běžné automyčky.

Po zakoupení SDU a zaplacení je možné absolvovat školení v době do 3 měsíců. Není možné stornovat ani měnit termíny školení. Při vybírání si prosím pečlivě vyberte datum které vám bude vyhovat. Naši lektoři se na Vás těší!

Vybrané fotografie

Rezervace

Nejsou k dispozici žádné nadcházející události.

Nabídka kurzů

březen   2024