Master Profi Training

Master detailling course je profesionálně zaměřený výcvikový kurz pro opravdové mistry v oboru. Hlavním předmětem výuky je kompletní řada Chemical Guys a jeho příslušenství. Na tomto trainingu se dozvíte, jaké jsou světové novinky v oblasti autodetailingu, správné technologie, využívání nanotechnologie a inteligentních pomůcek, které rapidně usnadňují práci.

Celý tréning je specializovaný na řešení každodenních problému, jako jsou žvýkačky, hmyz, olejové skvrny, mastnoty, výběr s voskem a spousty dalších. Jedná se o každodenní situace, které nastávají při detailingu, ať už Vašeho vozu nebo vozu, které má dnes předat zákazník tak, aby odcházel s úsměvem na rtech.

Zaměřujeme se převážně na:

Interiér:

 • Běžná každodenní údržba
 • Antibakteriální ošetření vozu
 • Profesionální čištění a impregnace kůže
 • Čištění mastných fleků z textílie
 • Odstraňování žvýkaček z koberce
 • Impregnace plastový dílů

 

Exteriér:

 • Druhy a rozdíly mezi šampóny
 • Odstranění hmyzu bez poškození laku
 • Jaký je správný výběr šampónu na navoskovaný vůz
 • Profesionální dekontaminace
 • Odstraňovaní asfaltových skvrn
 • Poškození laku
 • Výběr správného vosku na lak
 • Rozdíly a aplikace glazur vs. pastový vosk
 • Odstraňování vosku

Tento kurz jsme postavili speciálně pro ty, kteří chtějí udělat základní krok pro změnu pohledu na profesionální detailing! Master training course je posledním tréningem v celé řadě SmartDetailingUniversity. Je nedílnou součástí pro každého entuziastu i profesionála v oboru. Po absolvování kompletního výcviku celé řady SDU Vám právem náleží 3 certifikáty, jenž Vás opravňují k založení profesionální živnosti a začít se tak živit tím, co Vás opravdu baví.

Po zakoupení SDU a zaplacení je možné absolvovat školení v době do 3 měsíců. Není možné stornovat ani měnit termíny školení. Při vybírání si prosím pečlivě vyberte datum které vám bude vyhovat. Naši lektoři se na Vás těší!

Master training course je konán každou poslední sobotu v měsíci ve skupinovém obsazení ve městech Praha a Zlín, nebo inviduálně, třeba pro Vaši firmu.

Vybrané fotografie

Rezervace

UdálostDatumMístoVolná místaAkce
Master Profi Training 30.05.2020 - 10:00 - 15:00 hod. Praha, Praha 7
0 volných
z 6
Master Profi Training 25.07.2020 - 10:00 - 15:00 hod. Praha, Praha 7
6 volných
z 6
Master Profi Training 26.09.2020 - 10:00 - 15:00 hod. Praha, Praha 7
6 volných
z 6
Master Profi Training 28.11.2020 - 10:00 - 15:00 hod. Praha, Praha 7
6 volných
z 6

22 komentářů u „Master Profi Training“

 1. Tak tohle jsme potřeboval, chtěl jsme vyzkoušet ten Tornádor a wapku na „sníh“ fakt super! vždy do zkouším sám ale toto školení mi ukázalo že ne vždy se vyplatí investovat do levných ale stejně tak i drahých vybavení.

 2. Dobry den, prosím vás je možné koupit poukaz a poté se prihlasit na kurz? Prosím ceny kurzu, mám zájem o kurzy ve Zline.
  S pozdravem
  Simona Husarikova

 3. absovoval jsme všechny kurzy a tento mě bavil opravdu moc, hlavně ta pěna na aute tak je proste uzasna. nikdy jsem neveril ze ji muzu videt na vlastni oci. jinak kluci to maji zmaknute a je videt ze nepusti skerede auto z jejich garaze. kluci díky moc.

 4. O Tiborovi se celkové traduje ze je blázen…. A on opravdu je doslova magor ale do detailingu. Moc děkuji ze jsem měl tu možnost strávit s vámi neděli! Moc velká paráda. Všem moc doporučuji !!!!!

 5. Veľmi ďakujem Tiborovi za prístup. SDU kurzy odporúčam každému od laika po profesionálneho detailera. Sú to nezabudnuteľné zážitky spojené s vynikajúcou atmosférou.

 6. Doporučuji.Jednoznačně! A i kdyby měl někdo amnezii z tréninku,tak mu aspoň zaručeně zůstane dobrý pocit v srdci na super den s fajn lidmi a odborníkem koučem Tiborem.Jasná volba?

 7. Výborně strávený den, pro každého milovníka aut který nesnese své auto špinavé. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí a už se těším na školení č.2. Doporučuji všem!

 8. Super přístup lektora ( Tibor ) ,vše vysvětlí polopatě takže pochopí i úplný začátečník,
  zktátka čolvěk na svém místě ! ještě jednou díky přineslo mi to mnoho informací !

 9. musím uznat,že ikdyž deset let se živím číštěním a mytím aut,tak i přesto jsem se naučil nové postupy a hlavně výrobky od Chemical guys a lektor(Tibor) dooooooooooooost dobrej,ale za ženu ho nevymním)

 10. Určitě doporučuji všem,kteří se chtějí dovědět jak správně pečovat o auto,jakou techniku zvolit a jaký přípravek.Zkušený lektor,který vše dopodrobna vysvětlí a zaučí!Poznáte fajn lidi,něco se přiučíte a hlavně budete dělat co vás baví což je jedno z hesel CG a tím je i zábava ;-)Takže určitě neváhejte,není to ztráta času,osobně jsem za tento i předešlí kurz moc vděčný!

 11. Úžasně nakoučované školení vřele doporučuji všem kdo chtějí vědět mnohem víc než kde jinde zjistíte a jsem moc rád za tuto šanci poznat super značku a perfektní produkty. Za celý tým Tuning123 naprostá spokojenost jen tak dál uvidíme se na dalším kole 🙂

 12. Supr den, chválím přístup lektora, vše důkladně vysvětlí a dle potřeby názorně ukáže. Po absolvování všech třech kurzů je správná péče o auto hračka. Všem doporučuji

 13. Skvěle strávený den pro každého, kdo chce vědět, jak nejlépe pečovat o auto své či se zajímá o různé metody a produkty poizivane při profesionálním detailingu. Doporučuje 10 aut z 9!

 14. Absolvování kurzu Masters byl vynikající nápad. Získané informace, vyzkoušení přípravků i aplikátorů a přístup lektora mě opravdu potěšil. Všem entuziastům doporučuji, nemá to chybu 🙂

 15. Nepochybuji o vykonosti cele rady Chemical Guys a radim se mezi USA sportovni nadsence. Take myslim, ze lesteni laku zvladnu levou zadni, ale nedalo mi to, a absolvoval jsem trenink v smar… Un…
  Ve velke zasade jde o pouzitenost danych produktu a i kdyz mam doma patricny arsenal ChG technologie, lecos sem nevedel a byl jsem mile prekvapen treba u dosavadniho spatneho pouziti APC. Proto doporucuju veem tento program.
  Urcite si kazdy prijde na sve.

  Vas Dodgeman – zdar a benzin v krvi!

Napsat komentář