Kurz základy detailingu

Chcete se dozvědět, jak účinně vyčistit a impregnovat nové auto? V naši Smart detailing University máme speciálně vytvořený program přímo pro Vás! “ Udělej si to sám “ resp. Základy detailingu nabízí skvělý způsob, jak se dozvědět od skutečných profesionálů jak a čím se správně starat o své auto. Program je navržen tak, aby každý účastník se naučil jednoduše vyčistit svůj vůz ještě lépe, než když vám vyjede z čistící linky. Tento interaktivní a vysoce informativní praktický výukový kurz je zaměřen na majitele automobilů a nadšence, abychom vám ukázali tipy a triky pro správnou údržbu vozidla. Nenechte si ujít tento jedinečný základní kurz, a naučte se pod dohledem profesionála starat se o své auto pro dlouhodobou výdrž! Pro vaše pohodlí je kurz vyučován každou první sobotu v měsíci.

Spojte zábavu s profesionální péčí o Vaše auto. Vše, co potřebujete vědět, se skrývá v jediné investici – vzdělání. Krok za krokem, vyzkoušejte si na vlastní kůži profesionální detailingovou autokosmetiku Smartwax v profesionálním detailing centru. Přijďte se pobavit a naučit, jak na detailing vašeho auta. Zaregistrujte se s vašimi přáteli pro ještě více zábavy.
S tolika typy karoserií a různorodostí laků je velmi obtížné se zorientovat. Proto jsem vytvořili jedinečnou nabídku služby Udělej si to Sám! Protože nikdo ti nevyčistí auto líp než ty sám! Absolvuj profesionální kurz opravdového profesionála a nauč se ovládat své pohyby při práci s autem pro dosažení odlišných výsledků od běžných.

Co se naučím ve Smart Detailing University ?

  • Správné mycí techniky
  • Jak šetřit vodou během mytí auta – využití mytí auta bez vody
  • Clay-bar technika
  • Aplikace vosku na karoserii
  • Správný typ sealantu pro lak
  • Použití mikrovláknových utěrek
  • Čištění interiérů a ochranné techniky
  • Impregnace pro interiér / exteriér auta

Kdo by se měl zúčastnit školení?

Tento kurz je absolutní nutností pro automobilové nadšence a profesionály, kteří se chtějí dozvědět více o detailingu. Pokud vy nebo někdo z vašeho okolí víte, že o auto je potřeba se starat aby vám vydrželo neustále v kondici jako nové, je tento kurz pro vás jako stvořený. Lidé, kteří se chtějí naučit správné detailing postupy pro zdokonalení svých znalostí, nebo snad pro budoucí podnikání, je tento program základní kámen ve světě detailingu, který si nemůžete nechat ujít.

V tomto kurzu se naučíte správný způsob mytí vozidla, které pomohou snížit pravděpodobnost poškrábání nebo poškození laku. V tomto kurzu se studenti učí, jak správně používat různé chemické látky / přípravky pro dosažení nejlepších výsledků. Ať už hledáte, jak se starat o své zbrusu nového auto, nebo se jedná o běžnou údržbu vašeho auta! My v smart detailing university vás může naučit nejnovější a nejmodernější mycí techniky a vyřešit tak váš každodenní problém!

Těšíme se na setkání s všechmi detailery na další DIY Základy detailingu. Prosím, zavolejte nám do našeho University centra, nebo jen tak nás pozdravit (00420) 774 905 905 nebo (00420) 775 950 950.

Po zakoupení SDU a zaplacení je možné absolvovat školení v době do 3 měsíců. Není možné stornovat ani měnit termíny školení. Při vybírání si prosím pečlivě vyberte datum které vám bude vyhovat. Naši lektoři se na Vás těší!

Nejlepší trénink pro majitelé nový a zánovních vozů!

Ukážeme vám jednoduchou péči, kterou se dokážete jednoduše postarat o vaše nové auto tak aby zůstalo zakonzervované a neustále v kondici. Buďte chytří a neutrácejte tisíce za automyčky, když stačí pár vecí a chytré způsoby jak dosáhnout mnohdy lepších výsledků než ve značkové automyčce.

Vybrané fotografie

Rezervace

Událost Datum konání Místo konání Cena pro jednotlivce Dostupné místo Přihlásit
Základy detailingu Praha 03. 08. 2024 10:00 Praha, Praha 7 2 890,00Kč 6
Základy detailingu Zlín 10. 08. 2024 9:00 Zlín, Zlín - Malenovice 2 890,00Kč 8

Nabídka kurzů

Kalendář akcí

červenec   2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

školící středisko zlín

Bezručova 53
763 02 Zlín-Malenovice

+420 774 905 905

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zobrazit na mapě

školící středisko Praha

U Měšťanského pivovaru 3
Praha 7, Holešovice

+420 774 905 905

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zobrazit na mapě

Připojte se k nám

Školící středisko Zlín

Bezručova 53
763 02 Zlín-Malenovice
+420 774 905 905

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zobrazit na mapě

Školící středisko Praha

U Měšťanského pivovaru 3
Praha 7, Holešovice

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zobrazit na mapě
© 2020 Smart Detailing University. Created by Weboo